Pall gustaviansk stil

Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad, dekor av fleuroner, lös sits, höjd ca 44, 44x42 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

Slitage

276348

2014-11-09