Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, tusch med akvarell, bladmått 21x29,5 cm
Ej ramad

276366

2014-11-09