Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOLK, orientalisk, med balja delvis i silver, längd total längd 42 cm, KNIV, med benskaft, längd 29 cm
Proveniens: Generalkonsul Isidor Fagraeus Skytteholms herrgård
Skador
276377
2014-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här