Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTOR, 2 st, turkmenska, semiantika, ca 180x115 cm, 150x115 cm, en med reducerad kortsida
Proveniens: familjen Pilo, Kristianstad-Valje
Skador och lagningar
276387
2014-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här