Orientmattor semiantika

Orientmattor semiantika
Orientmattor semiantika
Orientmattor semiantika
Orientmattor semiantika

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTOR, 2 st, turkmenska, semiantika, ca 180x115 cm, 150x115 cm, en med reducerad kortsida
Proveniens: familjen Pilo, Kristianstad-Valje

Skador och lagningar

276387

2014-11-11