Bengt Orup färgträsnitt

Bengt Orup färgträsnitt
Bengt Orup färgträsnitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORUP, Bengt (1916-1996): Komposition, signerad och numrerad Orup 21/25, färgträsnitt, 19,5x32,5 cm

276394

2014-11-09