Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDE, Bengt (född 1939): Skärgårdsidyll, signerad Elde, olja på pannå, 49x69 cm

276395

2014-11-09