Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Le deluge", signerad Madeleine Pyk, numrerad 19/50, litografi, ca 27x37 cm

276415

2014-11-09