Dekopyrer

Dekopyrer
Dekopyrer
Dekopyrer
Dekopyrer

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEKOPYRER, 2 st, 1700-tal, scener ur Jesu lidande, 22x17,5 cm resp 24x19,5 cm

fuktskador i marginalen

276429

2014-11-09