Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
ORMAR (2). Kolorerade litografier, ca 1840-tal, plansch 63 och 64 ur Oken, Alllgemeine Naturgeschichte, del 6 Zoologie, ca 23x29 cm, 2 st
Några få små fläckar, några smårevor i marginalen
276431
2014-11-10