Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): ""Skördefest", signerad M Pyk, olja på duk, 48x43 cm

276444

2014-11-13