Klubbat för:
21 000 SEK
3 000 SEK
LÖÖF, Jan (född 1940): Illustrationer till Morfar är en sjörövare, signerade och daterade Jan Lööf -71, blandteknik, 32x24,5 cm vardera
Mindre fläckar
276480
2014-11-12