Jan Lööf illustartion

Jan Lööf illustartion
Jan Lööf illustartion
Jan Lööf illustartion
Jan Lööf illustartion

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÖÖF, Jan (född 1940): Illustration till Morfar är en sjörövare, signerad och daterad Jan Lööf 71, blandteknik, 31x24 cm

276484

2014-11-12