Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÖÖF, Jan (född 1940): Illustration till Morfar är en sjörövare, signerad och daterad Jan Lööf 71, akvarell, 31,5x24,5 cm
276498
2014-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här