Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÖÖF, Jan (född 1940): Illustrationer till Sagan om det röda äpplet, signerad och daterad Jan Lööf 72, blandteknik, samramade, 26x20 cm vardera
276512
2014-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här