Reinold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Lindarna vid ån", Trosamotiv, signerad R Ljunggren 24/260, färglitografi, 56x42,5 cm

Gulnad

276561

2014-11-10