Kombinerat mat och soffbord teak 50-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BORD, 1950-tal, fanérat i teak, svärtade ben med avslut i form av mässingshylsor, 2 olika benset medföljer för matbord resp soffbord, höjd 70 resp 50 cm, 80x130 cm

Ytskador

276564

2014-11-10