Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
BORD, 1950-tal, fanérat i teak, svärtade ben med avslut i form av mässingshylsor, 2 olika benset medföljer för matbord resp soffbord, höjd 70 resp 50 cm, 80x130 cm
Ytskador
276564
2014-11-10