Ulf Lundqvist oljemålning

Ulf Lundqvist oljemålning
Ulf Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDQVIST, Ulf (född 1952) tillskriven: Skidlöpare, olja på pannå, ca 49x86 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt från konstnären på Nationalgalleriet, Stockholm

Mindre färgbortfall

276575

2014-11-10