Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LUNDQVIST, Ulf (född 1952) tillskriven: "Älg i motljus", olja på kartong, ca 78x67 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt från konstnären på Nationalgalleriet, Stockholm
276576
2014-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här