Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
STOP, silver, GAB, Stockholm 1922, på 3 kulfötter, akantus- och rocailledekor, locket med infällt mynt, invändigt förgylld, höjd 20 cm, vikt ca 805 g
Bucklor, livet med gravyr
276578
2014-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här