Stop silver

Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

STOP, silver, GAB, Stockholm 1922, på 3 kulfötter, akantus- och rocailledekor, locket med infällt mynt, invändigt förgylld, höjd 20 cm, vikt ca 805 g

Bucklor, livet med gravyr

276578

2014-11-10