Olle Bonniér litografier Cataluña

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): (3) Kompositioner, ur mappen Cataluña 1959, signerade Bonnier, numrerad 5/115, färglitografier, mapp nummer 5, bildmått ca 48x39cm
Omslag till mapp med text av Ulf Linde medföljer

Mapp med fläckar, något gulnat

276580

2014-11-10