Olle Bonniér litografier Cataluña
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BONNIÉR, Olle (född 1925): (3) Kompositioner, ur mappen Cataluña 1959, signerade Bonnier, numrerad 5/115, färglitografier, mapp nummer 5, bildmått ca 48x39cm
Omslag till mapp med text av Ulf Linde medföljer
Mapp med fläckar, något gulnat
276580
2014-11-10