Vaser Kina
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, figural dekor i grisaille och järnrött med gulddetaljer, höjd 28 cm
En med stjärnspricka i botten. Ytslitage och bränningsfläckar.
276585
2014-11-10