Vera NIlsson teckning

Vera NIlsson teckning
Vera NIlsson teckning
Vera NIlsson teckning
Vera NIlsson teckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Torget i Haapsalu, signerad och daterad Vera Nilsson Haapsalu 1937, blyerts, ca 22x34 cm

276603

2014-11-10