Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILSSON, Vera (1888-1979): Torget i Haapsalu, signerad och daterad Vera Nilsson Haapsalu 1937, blyerts, ca 22x34 cm
276603
2014-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här