Vera Nilsson teckning

Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Landskap, signerad och daterad Vera Nilsson 1920, blyerts, ca 34,5x42,5 cm

Lätt gulnat blad

276605

2014-11-10