Slas pastell

Slas pastell
Slas pastell
Slas pastell
Slas pastell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Lador i skogsbryn, signerad och daterad Stig Claesson 75, oljepastellkrita, 39x49 cm

276610

2014-11-10