Ryno Friberg oljemålning
2014-11-10
276612
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIBERG, Ryno (född 1920): Middagsbordet, signerad och daterad Ryno 52, olja på duk, 40x33 cm