Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
KARLSSON, Bruno (född 1927): Motiv från Södermalm, Stockholm, signerad och daterad Bruno Karlsson -81, olja på duk, ca 55x82 cm
276626
2014-11-10