Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

KARLSSON, Bruno (född 1927): Motiv från Södermalm, Stockholm, signerad och daterad Bruno Karlsson -81, olja på duk, ca 55x82 cm

276626

2014-11-10