Harald Sallberg oljemålning

Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): Klippkust, signerad och daterad Harald Sallberg 46, olja på pannå, 20x29 cm

276639

2014-11-10