Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Kustvy med segelbåtar, monogramsignerad ER, olja på pannå, 21x26 cm

Smärre färgbortfall

276645

2014-11-10