Delapoer Downing oljemålning

Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DOWNING, Delapoer (Enlgand, 1885-1902): The Fortune Teller, signerad D Downing, olja på duk, ca 51x61 cm

276654

2014-11-10