Figuriner Kunglig Dansk B&G

Figuriner Kunglig Dansk B&G
Figuriner Kunglig Dansk B&G
Figuriner Kunglig Dansk B&G
Figuriner Kunglig Dansk B&G
Figuriner Kunglig Dansk B&G
Figuriner Kunglig Dansk B&G

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, Bing o Gröndahl, Kunglig Dansk, katter, hund, fåglar, höjd 5,5-11,5 cm

En fågel med lagning, en fågel med nagg

276666

2014-11-10