Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Figurscen, olja på duk, ca 80x70 cm

Dubblerad, lagning, ytskador, retuscher

276691

2014-11-15