Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BREVPRESS, empirestil 1900-tal, malakit, björnunge, höjd 7, 14x9,5 cm
Malakitfanér, nagg
276725
2014-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här