Brevpress i empirestil

Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil
Brevpress i empirestil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREVPRESS, empirestil 1900-tal, malakit, björnunge, höjd 7, 14x9,5 cm

Malakitfanér, nagg

276725

2014-11-10