Sideboard Claesson Koivisto Rune

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDEBOARD, Asplund, Unit 5, formgivet av Claesson Koivisto Rune 2003, vitlaserad ek, 5 sektioner varav 3 med bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 53, 308x54 cm

Slitage, ytskador, dörrar något sneda

276751

2014-11-11