Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, harpälsglasyr, Berndt Friberg, Gustavsberg, signerad Friberg och studiohanden, höjd 7 cm
nagg
276758
2014-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här