Tidningsmöbel 1950-tal

Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal
Tidningsmöbel 1950-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIDNINGHYLLA med rotting, 1950-tal, på hjul, höjd 50 cm

Skadorpå rotting

276765

2014-11-11