Antonio Torres Fuster oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORRES FUSTER, Antonio (1874-1945): Spanjorska, signerad Torres Fuster, olja på duk, 46x35 cm

276780

2014-11-11