Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASUTENSILIER, 5 dlr, 1900-talets början, mässing, bestående av eldgaffel, borste, skyffel samt tång på ställ, märkt FO Schulte Söhne Gesetzlich Geschützt, höjd ca 76 cm
Bruksslitage
276794
2014-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här