Brasutensilier mässing

Brasutensilier mässing
Brasutensilier mässing
Brasutensilier mässing
Brasutensilier mässing

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASUTENSILIER, 5 dlr, 1900-talets början, mässing, bestående av eldgaffel, borste, skyffel samt tång på ställ, märkt FO Schulte Söhne Gesetzlich Geschützt, höjd ca 76 cm

Bruksslitage

276794

2014-11-11