Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Målarattribut, signerad och daterad Aschenbrenner -82, olja på duk, 65x81 cm

fläckar

276814

2014-11-11