Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAULI, Hanna (1864-1940): Julqvällen 1892-omslagsbild, monogramsignerad HP, blandteknik, 32x20 cm: oramad
PROVENIENS: Georg Paulis familj
Skador
276817
2014-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här