Lambert Werner oljemålning

Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning
Lambert Werner oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WERNER, Lambert(1900-1983): "Nature morte med fågel", signerad Lambert Werner -44, olja på pannå, 72x58 cm

276831

2014-11-11