Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, Josef Frank, Svenskt Tenn, modell 2358, mässing, 8 ljusarmar, formgiven för Haus & Garten i Österrrike sent 1920-tal, höjd ca 40, diameter ca 62 cm
Bruksslitage
276832
2014-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här