Fåtölj Ovalia Henrik Thor Larsen
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FÅTÖLJ, "Ovalia", Henrik Thor Larsen, Torlan Staffanstorp, formgiven 1968, limegrönt lackerat glasfiberskal, rund fot av blankpolerad aluminium, höjd ca 133 cm
Skador, slitage, invändigt delvis utan klädsel
276833
2014-11-13