Walter Adams oljemålnig

Walter Adams oljemålnig
Walter Adams oljemålnig
Walter Adams oljemålnig
Walter Adams oljemålnig
Walter Adams oljemålnig
Walter Adams oljemålnig

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADAMS, Walter: Blomsterstilleben, signerad W. Adams, olja på duk, ca 61x50 cm

276837

2014-11-11