Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 29/100, färglitografi, ca 70x50 cm

276838

2014-11-11