Klubbat för:
6 000 SEK
10 000 SEK
SOFFA, Gunilla Allard, modell "Sahara", 2000-tal, kromad metall, armlän i valnöt, vit skinnklädsel, längd ca 186 cm
Bruksslitage
276854
2014-11-13