Vit byrå 1800-tal

Vit byrå 1800-tal
Vit byrå 1800-tal
Vit byrå 1800-tal
Vit byrå 1800-tal
Vit byrå 1800-tal
Vit byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets senare hälft, vitmålad, 4 lådor varav den övre inredd med fack, rundade hörn, beslag i mässing, höjd 97, 106x48 cm

Nyckel saknas, senare bemålad

276855

2014-11-11