Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRIBERG Maria (född 1966): "Endless Limit", signerad, 73/120, ca 50x60 cm
Proveniens:
Linköpings grafiska sällskap, 2004
Hanteringsveck längs övre kant, oramad i mapp
276857
2014-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här