Maria Friberg fotografi

Maria Friberg fotografi
Maria Friberg fotografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRIBERG Maria (född 1966): "Endless Limit", signerad, 73/120, ca 50x60 cm
Proveniens:
Linköpings grafiska sällskap, 2004

Hanteringsveck längs övre kant, oramad i mapp

276857

2014-11-13