Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FRIBERG Maria (född 1966): "Endless Limit", signerad, 73/120, ca 50x60 cm
Proveniens:
Linköpings grafiska sällskap, 2004
Zustandsbeschreibung
Hanteringsveck längs övre kant, oramad i mapp
276857
2014-11-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner